Lotnisko Warszawa Modlin jest jednym z największych portów lotniczych w Polsce. Korzystając z niego można bezpośrednio dolecieć do kilkudziesięciu europejskich miast. Wszystko to odbywa się dzięki największemu przewoźnikowi jakim są tanie linie lotnicze Ryanair stale rozwijające swoje połączenia lotnicze w tym z i do Warszawy.

Lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa Modlin

Obecnie na lotnisku Warszawa Modlin swoje usługi oferuje linia lotnicza Ryanair. Oferują oni połączenia do takich miast jak: Alicante, Ateny, Barcelona, Belfast, Bolonia, Birmingham, Bristol, Bruksela, Dublin, Eindhoven, Glasgow, Kolonia, Faro, Manchester, Madryt, Malaga, Gran Canaria, Lizbona, Walencja, Sztokholm, Saloniki, Rzym, Kolonia. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie dostać się nie tylko do tych miast, ale także do wielu innych.

Na lotnisku Modlin znajduje się wiele udogodnień dla pasażerów – w tym nasza wypożyczalnia samochodów. Oferujemy szeroką flotę aut pochodzących z różnych klas i mających różne wyposażenie. Dzięki temu każdy zainteresowany ofertą naszej wypożyczalni może znaleźć samochód, który spełnia jego wymagania.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w razie wątpliwości. Wypożyczalnia samochodów osobowych Prorent Warszawa to miejsce, w którym każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Bogata flota różnych aut osobowych i dostawczych mających ręczne lub automatyczne skrzynie biegów z silnikami diesla lub benzynowymi.

Różne opcje wyposażenia w zależności od upodobania, nawigacja samochodowa w celu sprawniejszego dotarcia do bezpośredniego celu podróży oraz foteliki samochodowe dla dzieci. To tylko nieliczne udogodnienia o które dbamy aby Wasza podróż i zadowolenie było większe.

Wynajem aut na lotnisku w Modlinie oraz w dowolnym innym punkcie miasta po wcześniejszym umówieniu się z nami cieszy się coraz większym zainteresowaniem dlatego jeśli chcecie skorzystać z naszych samochodów wybrać najbardziej preferowany model nie radzimy odkładać tego na ostatnią chwilę tylko umówić się wcześniej. Nasza wypożyczalnia aut ProRent Warszawa to stale odnawiana flota spełniająca standardy europejskie.  Wszystkie samochody posiadają ważne badania techniczne, ubezpieczenie są zawsze idealnie posprzątane i gotowe do drogi. Wypożyczając nasze samochody dbamy o każdy nawet najmniejszy detal.

Jeśli nie znajdziecie u nas preferowanego modelu służymy pomocą i podpowiemy gdzie znajdują się inne wypożyczalnie samochodów w Warszawie, które są godne polecenia. Wypożyczalnie aut na lotnisku w Modlinie to standard z uwagi na stale zwiększający się ruch pasażerów przylatujących do Warszawy załatwiać swoje sprawy osobiste i firmowe. Popularność miasta i samego lotniska oraz tanie bilety lotnicze zachęcają podróżnych do odwiedzania naszego miasta. Ułatwiając Wam sprawniejsze poruszanie się po mieście utrzymujemy flotę naszych samochodów zawsze w pogotowiu 24h na dobę. Coraz większa liczba stale powracających do nas klientów do szczególne wyróżnienie, którym się szczycimy i podążamy w kierunku powiększania oferty naszych pojazdów aby była jeszcze bardziej kompletna i pozwoliła nawet najbardziej wybrednym osobom wyszukać konkretnie tego czego potrzebują i szukają.

Oficjalna strona lotniska Warszawa Modlin: